STREFA
DOSTAWCY

Współpraca z Siecią Mila:

Fundamentami działalności naszej sieci są uczciwość, rzetelność i szacunek. Zgodnie z nimi kształtujemy relacje z naszymi klientami, pracownikami, ale także dostawcami, we współpracy z którymi kształtujemy ofertę dostępną na półkach supermarketów. Każdy producent, który rozpoczyna z nami współpracę, staje się częścią efektywnego łańcucha dystrybucji towarów, którego sercem jest nowoczesne Centrum Logistyczne. To z niego produkty trafiają do  188 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Rozwijane przez nas rozwiązania umożliwiają sprawne organizowanie działań promocyjnych oraz wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów.

Nasz dział zakupów tworzą zespoły kupców, do których przypisane są poszczególne kategorie produktów. Zależy nam, aby Państwa oferta dotarła do właściwej osoby, dlatego też dostawców zainteresowanych współpracą z Mila S.A. prosimy o kontakt z recepcją biura w Warszawie.

Polityka zakupowa:

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym i takiego samego podejścia do współpracy oczekujemy od naszych dostawców – przede wszystkim w zakresie jakości produktów, które trafiają do naszych wymagających klientów. Gwarantującym stabilne warunki długookresowej współpracy oczekując:

  • solidności,
  • terminowości
  • elastyczności,
  • wysokich standardów etyki prowadzenia biznesu,
  • zapewnienia najwyższych standardów jakości,
  • działania ściśle w granicach obowiązujących norm i przepisów,
  • konkurencyjnych cen

Warunki dostaw:

Mila S.A. dysponuje nowoczesnym Centrum Logistycznym, którego zadaniem jest zaopatrywanie naszej sieci supermarketów w artykuły świeże, suche oraz przemysłowe. Sprawność procesu dostaw gwarantują najlepsze rozwiązania techniczne, dzięki którym towary szybko trafiają na półki sklepów i do koszyków naszych klientów. Całość łańcucha dystrybucyjnego kontroluje zaawansowany system informatyczny.

Wszystkie warunki dostaw do centrum logistycznego Mila zawarte zostały w dokumencie „Ogólne Warunki Współpracy Dostawców z Mila S.A. (dawniej: market-Detal sp. z o.o. sp. j.)”