Polub MILA na Facebooku

O firmie

Spółka market - Detal posiada 17 letnie doświadczenie na rynku handlu detalicznego- wcześniej w strukturach firmy Polomarket. Od stycznia 2015 roku po całościowym rebrandingu rozpoczęła samodzielną działalność jako sieć supermarketów Mila. Obecnie spółka posiada 188 supermarketów spożywczych na terenie całego kraju. Supermarkety to ponad 6 000 artykułów FMCG zlokalizowanych na około 500m2 salach sprzedaży. Sklepy Mila oferują swoim klientom asortyment, dopasowany do zmieniających się ich potrzeb, w których codziennie dostępny jest szeroki wybór produktów świeżej żywności. Świeże warzywa i owoce, wędliny i mięsa, sery, a także ciasta i pieczywa to kluczowe kategorie, które sieć Mila konsekwentnie wzmacnia. Oprócz wyjątkowej oferty i wysokiej jakości, klienci znajdą produkty regionalne i zdrowe. Sieć stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Stąd hasło: "Zakupy, aż miło!", które jest między innymi zobowiązaniem wobec klientów. To obietnica, która mówi, że zakupy w sklepach Mila to nie tylko codzienny obowiązek, ale również przyjemność i lekkość w robieniu codziennych zakupów spożywczych. Sklepy Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą i wyjątkowymi promocjami.

Misja firmy:

Sieć supermarketów Mila jest odpowiedzią na zmieniające się zwyczaje zakupowe Polaków oraz rosnące znaczenie tego kanału sprzedaży detalicznej. Sklepy Mila oferują swoim klientom asortyment, dopasowany do zmieniających się ich potrzeb, w których codziennie dostępny jest szeroki wybór produktów świeżej żywności. Świeże warzywa i owoce, wędliny i mięsa, sery, a także ciasta i pieczywa to kluczowe kategorie, które sieć Mila konsekwentnie wzmacnia. Sieć supermarketów Mila wprowadziła nowoczesną i unikalną technologie wypiekania świeżego pieczywa, które można znaleźć już w większości sklepów sieci. Pieczywo wypiekane jest na miejscu ze świeżego, a nie z mrożonego ciasta - czym sieć wyróżnia się na rynku. Mila wprowadziła również tradycyjne wędliny - "Smak Tradycji" , produkty o dużej zawartości mięsa wysokiej jakości, naturalnie wędzone, oparte o staropolskie receptury. Oprócz wyjątkowej oferty i wysokiej jakości, klienci znajdą produkty regionalne i zdrowe. Sieć stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Sieć stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Stąd hasło: "Zakupy, aż miło!", które jest między innymi zobowiązaniem wobec klientów. To obietnica, która mówi, że zakupy w sklepach Mila to nie tylko codzienny obowiązek, ale również przyjemność i lekkość w robieniu codziennych zakupów spożywczych. Sklepy Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą i wyjątkowymi promocjami.

"Dbamy, by nasza komunikacja, zarówno z Pracownikami, jak i Klientami, była uczciwa, jasna i pełna szacunku. Sklepy MILA to miejsca, które tworzą ludzie. Zadowolenie naszych Klientów jest priorytetem i motorem naszych działań w procesie ciągłego doskonalenia."
- mówi prezes Zarządu spółki market-Detal, Artur Góralczyk

Spółka market-Detal zatrudnia ponad 5 400 osób i wciąż tworzy nowe miejsca pracy, aby zapewnić Klientom najlepszą możliwą obsługę. Dbamy, by nasza komunikacja, zarówno z Pracownikami, jak i Klientami, była uczciwa, jasna i pełna szacunku. Sklepy MILA to miejsca, które tworzą ludzie. Zadowolenie naszych Klientów jest priorytetem i motorem naszych działań w procesie ciągłego doskonalenia.

Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zamknij.