Polub MILA na Facebooku

O firmie

Mila S.A. posiada 17 letnie doświadczenie na rynku handlu detalicznego. Od stycznia 2015 roku po całościowym rebrandingu rozpoczęła samodzielną działalność jako sieć supermarketów Mila. Obecnie spółka posiada 188 supermarketów spożywczych na terenie całego kraju. Supermarkety to ponad 6 000 artykułów FMCG zlokalizowanych na około 500m2 salach sprzedaży. Sklepy Mila oferują swoim klientom asortyment, dopasowany do zmieniających się ich potrzeb, w których codziennie dostępny jest szeroki wybór produktów świeżej żywności. Świeże warzywa i owoce, wędliny i mięsa, sery, a także ciasta i pieczywa to kluczowe kategorie, które sieć Mila konsekwentnie wzmacnia. Oprócz wyjątkowej oferty i wysokiej jakości, klienci znajdą produkty regionalne i zdrowe. Sieć stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Stąd hasło: "Zakupy, aż miło!", które jest między innymi zobowiązaniem wobec klientów. To obietnica, która mówi, że zakupy w sklepach Mila to nie tylko codzienny obowiązek, ale również przyjemność i lekkość w robieniu codziennych zakupów spożywczych. Sklepy Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą i wyjątkowymi promocjami.

Misja firmy:

Sieć supermarketów Mila jest odpowiedzią na zmieniające się zwyczaje zakupowe Polaków oraz rosnące znaczenie tego kanału sprzedaży detalicznej. Sklepy Mila oferują swoim klientom asortyment, dopasowany do zmieniających się ich potrzeb, w których codziennie dostępny jest szeroki wybór produktów świeżej żywności. Świeże warzywa i owoce, wędliny i mięsa, sery, a także ciasta i pieczywa to kluczowe kategorie, które sieć Mila konsekwentnie wzmacnia. Sieć supermarketów Mila wprowadziła nowoczesną i unikalną technologie wypiekania świeżego pieczywa, które można znaleźć już w większości sklepów sieci. Pieczywo wypiekane jest na miejscu ze świeżego, a nie z mrożonego ciasta - czym sieć wyróżnia się na rynku. Mila wprowadziła również tradycyjne wędliny - "Smak Tradycji" , produkty o dużej zawartości mięsa wysokiej jakości, naturalnie wędzone, oparte o staropolskie receptury. Oprócz wyjątkowej oferty i wysokiej jakości, klienci znajdą produkty regionalne i zdrowe. Sieć stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Sieć stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Stąd hasło: "Zakupy, aż miło!", które jest między innymi zobowiązaniem wobec klientów. To obietnica, która mówi, że zakupy w sklepach Mila to nie tylko codzienny obowiązek, ale również przyjemność i lekkość w robieniu codziennych zakupów spożywczych. Sklepy Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą i wyjątkowymi promocjami.

Dbamy, by nasza komunikacja, zarówno z Pracownikami, jak i Klientami, była uczciwa, jasna i pełna szacunku. Sklepy MILA to miejsca, które tworzą ludzie. Zadowolenie naszych Klientów jest priorytetem i motorem naszych działań w procesie ciągłego doskonalenia.
- mówi Prezes Zarządu Mila S.A., Artur Góralczyk

Mila S.A. zatrudnia około 5400 osób i wciąż tworzy nowe miejsca pracy, aby zapewnić Klientom najlepszą możliwą obsługę. Dbamy, by nasza komunikacja, zarówno z Pracownikami, jak i Klientami, była uczciwa, jasna i pełna szacunku. Sklepy MILA to miejsca, które tworzą ludzie. Zadowolenie naszych Klientów jest priorytetem i motorem naszych działań w procesie ciągłego doskonalenia.

Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zamknij.