GRUPA
MILA

Od 25 lat rozwijamy sieć przyjaznych supermarketów proximity, które wtapiają się w lokalne społeczności stając się ich dobrym i zaufanym sąsiadem. W tej chwili Mila to 188 sklepów o średniej powierzchni handlowej przekraczającej 460 m2. Zatrudniamy 5,4 tysiąca pracowników, z którymi łączy nas wzajemny szacunek oraz wspólna misja.

Nasze hasło – Zakupy, aż miło! – to nie puste słowa, lecz świadome zobowiązanie wobec Klientów. Wywiązujemy się z niego ofertując asortyment ponad 6000 produktów (SKU), który cały czas dopasowujemy do zmieniających się potrzeb konsumentów.

Mila to także synonim jakości, którą udowadniamy każdego dnia oferując szeroki wybór zdrowej, świeżej żywności – warzyw, owoców, wędlin, serów oraz ciast. Jako jedna z niewielu sieci dostarczamy na stoły klientów pieczywo wypiekane w sklepach ze świeżego, a nie mrożonego ciasta. Pod marką „Smak Tradycji” rozwijamy ofertę wyjątkowych wędlin o dużej zawartości mięsa, naturalnie wędzonych oraz przygotowywanych w oparciu o staropolskie receptury. Na naszych półkach Klienci odnajdą również produkty regionalne.

Nasza działalność obejmuje swoim zasięgiem większość województw, najwięcej jest ich w  województwach: kujawsko-pomorskim, mazowieckim, łódzkim, lubuskim, wielkopolskim, świętokrzyskim oraz śląskim.